ציוד להגנה עצמית

ציוד להגנה עצמית יכול לשמש אותנו במצבי מצוקה שונים כגון : תקיפה פיזית , הטרדה ,תקיפה מינית , איום על בני משפחה קטינים או חסרי ישע. שוק הציוד להגנה עצמית  מספק לנו מספר פתרונות יעילים : שוקר חשמלי,  גאז מדמיע פלפל ו אקדח גאז.  אמצעי הגנה אישיים אלו הם קלים להפעלה , מחירם שווה לכל כיס והחשוב מכל הם יעילים ויכולים להרתיע ולהניס תוקפים פוטנציאלים.  המוצרים שציינו הפכו למבוקשים מאו’ד בעיקר בקרב נשים ונערות אולם גם בקרב גברים בעלי משפחות המבקשים פתרונות המורשים בחוק להגן על משפחתם או רכושם בשעת הצורך. לכל אחד המוצרים שציינו אפקט הרתעה שונה אך כולם הוכחו כיעילים בשעת אמת:

אקדח גאז – אקדח הגאז כשמו כן הוא. תרסיס גאז המתחבר ישירות למתקן דמוי  אקדח ולכן יוצר אפקט הרתעה מפני שהתוקף הפוטנצאיליש לא תמיד יכול להבחין אם מדובר באקדח אמיתי או לא. דבר זה יכול להרתיע אותו עפ שליפת האקדח ולמנוע אירוע לא נעים. אם יחליט כן לתקוף האקדח פולט גאז מדמיע בלחץ גבוה שיביא לתחושת צריבה קשה. הנוחיות של השימוש באקדח היא היכול לכוון לאיבר מטרה כלשהו אצל התוקף , ללחוץ על ההדק ולקבל אפקט הרתעה מהיר וחזק.  

גאז מדמיע פלפל –  נשים רבות משתמשות בגאז מדמיע פלפל להגנה עצמית ולו בגלל העובדה כי הוא הפשוט ביותר לתפעול. פגיעה מגאז מדמיע פלפל היא צריבה חריפה בכל איבר בו הגאז פוגע. התוקף ינוטרל לזמן קצר ובזמן זה יהיה אפשר להימלט ולקרוא לעזרה. קטן, יעיל ואגרסיבי מספיק להרחיק תוקפים . תרסיס גאז הפלפל הוא פתרון מוצלח מאוד להגנה עצמית.

שוקר חשמלי – בניגוד לגאז מדמיע בו מדובר בחומר כימיקלי . השוקר החשמלי פועל על זרם חשמלי ויכול לנטרל אדם לזמן רב. השימוש בו מצריך הבנה כי הוא כלי עוצמתי מאוד וסביר להניח כי התוקף אשר יקבל זרם חשמלי יחשוב פעמיים אם לנסות לתקוף שוב. במצבי מצוקה שוקר חשמלי ייתן פתרון מהיר ויעיל. כמו שאר אמצעי ההגנה גם השוקר החשמלי הוא קטן וניתן להכניס אותו לתיק יד ולשלוף אותו בזריזות.

אנו ברעם תקשורת וביטחון נשמח לייעץ לכם על המוצר המתאים לביטחונכם האישי. אנו מתמחים בשיווק והתקנה של מוצרים לאבטחה ומיגון. אל תהססו לפנות אלינו בהקדם.