גלאי עשן | אמצעי נחוץ לשמירת הגוף והממון במיוחד בחורף

אחד מאמצעי הביטחון החשובים ביותר במבנה הוא גלאי עשן. באפשרותו של גלאי העשן להתריע על פריצה של שריפה במקום מסוים ובכך למנוע נזקים חמורים להם היא יכולה לגרום. ההתרעה על השריפה תאפשר לכל הנוכחים באותו מקום לנוס על נפשם ובכך בעצם להציל את עצמם מנזקי השריפה.

כידוע, במקרה בו פורצת שריפה, כל רגע יכול להיות חשוב ומשמעותי ובכוחו אף להציל חיי אדם. גילוי השריפה בשלביה המוקדמים יכולים גם להציל חיי אדם וגם למנוע פגיעה ברכוש.

מצלמות אבטחה העינים של העסק>>


בקצרה על תכונות הגלאי עשן - גלאי עשן מורכב מרכיבים חשמליים שונים ומחיישנים אשר בכוחם לקלוט עשן. במידה והחיישנים במכשיר קולטים עשן, הם מפעילים אזעקה המשמשת כאמצעי התרעה עבור הנוכחים במקום. ישנם גלאים שלצד האזעקה עושות שימוש באלמנטים נוספים לצורך התרעה כגון: הודעת כריזה או תאורה מהבהבת, מה שיכול לסייע לכך שכמה שיותר אנשים, יקבלו התרעה מפני שריפה ויוכלו לעשות פעולה כלשהי בנדון. ישנה חשיבות להתקין גלאי בכל אחד מחלקי המבנה, בכדי לקבל התרעה במהירות המקסימאלית ובפרק זמן שיאפשר לעשות משהו בנידון

גלאי העשן הינו אביזר  פשוט לתפעול והוא אינו מצריך פעולות תחזוקה מורכבות בכדי לשמור עליו. כך שניתן להרכיב את גלאי העשן גם בבית העסק וגם בדירה פרטית, מה שיאפשר לכם ראש שקט בידיעה, שבמקרה וחלילה תפרוץ שריפה בבית, תוכלו לקבל התרעה אודותיה בשלבים מוקדמים ובכך בעצם לנסות ולמנוע אותה או הכי חשוב, להספיק ולהציל את עצמכם מהנזקים שהיא עלול לגרום.

בשביל הבטיחות שלכם
אז נכון שרוב האנשים לא רוצים לחשוב על דברים רעים כמו חלילה מצב בו פורצת שריפה בדירת המגורים או בבית העסק שלהם. אבל בשביל הסיכוי הקלוש שדבר כזה כן יקרה, חשוב להניח את השאננות בצד ולהיות מוכנים לכך והדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא על ידי התקנת גלאי עשן. זכרו, שבכוחו של אותו גלאי להציל חיים במקרים מסויימים ורק בשביל להיות בראש שקט ולדעת שאתם דואגים ברמה המקסימאלית לביטחונכם ולביטחון בני משפחתכם או ביטחון העובדים שלכם, כדאי לדאוג ולהתקין את אותו גלאי.

ברעם תקשורת תמצאו מענה לצורכי האבטחה של הבית או העסק שלכם