ציוד אבטחה | שימור הנכסים שלך בשבע עיניים

ציוד שישמור עלינו ויגן על רכושינו הפך כבר מזמן למצרך חובה כמעט בכל בית ובכל עסק קיים. המרדף בין ציוד מתוחכם יותר ויותר ככל שעוברות השנים, לבין תחכומם של העבריינים והשיטות שלהם לעקוף את הציוד הזה כנראה שלא יסתיים לעולם והמוח האנושי ימצא תמיד פטנטים חדשים ובמקביל רעיונות ושיטות איך להתגבר עליהם. כיום המודעות לציוד הזה היא גבוהה, מה גם שהעלויות אינן כפי שהן היו לפני מספר שנים ויותר ויותר אנשים מרשים לעצמם להתמגן עם הציוד הזה. ישנן אפשרויות שונות כשרוצים ציוד שיאבטח את רכושינו ואנו נסקור כאן חלק מהן.

מערכות אזעקהמשמשות אך ורק לשם הרתעת העבריין וההפעלה שלהן אמורה להבריח אותו. ישנן אזעקות בעלות עוצמה רבה שמופעלות על ידי חיישנים המזהים תנועה באזור שלא אמורה להיות בו תנועה, וישנן אזעקות המופעלות בתגובה לקול, תזוזה או כל התרחשות בסביבתן כשהן מופעלות. בלא מעט מקרים הוכח שאזעקות עושות את העבודה ולא צריך יותר מזה בכדי למנוע את הפשע ולהרתיע את הפושע. ישנן אזעקות מתוחכמות יותר שלא רק שהן עושות רעש חזק בהפעלתן אלא גם מחוברות לאחד המוקדים של חברות האבטחה ומתריעות שם, ואז באופן מיידי יוצא סייר של החברה לבדוק למה הגיעה ההתרעה.

מצלמות אבטחה - הן בעצם מילה נרדפת לכל הקשור לתחום של ציוד אבטחה. מצלמות אלה מתעדות כל דבר שקורה בעסק או בבית וכך ניתן לדעת ולזהות את הפושע במקרה שבוצעה פריצה במקום. המצלמות הללו מגיעות בשלל סוגים שהפופולארית שבהם היא מצלמת הרשת. מצלמה זו מחוברת לרשת האינטרנט וניתן להתחבר אליה מכל מקום שיש בו חיבור לרשת וכן בכל זמן נתון ולצפות במה שמתרחש. ישנן מצלמות אחרות שמופעלות בעזרת קלטות אך העלות שלהן יקרה יחסית בגלל התחזוקה השוטפת וההוצאות הכרוכות בכך. כל מקום עם הצרכים שלו וכל עסק או בית עם היכולות שלו להשקיע במיגון העסק או הבית ובאבטחה שלו.

רעם תקשורת ובטחון - ניסיון של 30 שנה

קרא עוד מצלמות אבטחה במוסדות חינוך>>