מצלמות אבטחה – העיניים שיעקבו אחר כל הנכסים שלך בשבע עניים

מצלמות אבטחה לעסק שלך – כדי לישון טוב יותר. העולם המתקדם של היום נותן לנו את האופציות להלחם בפשע בדרכים שלא הכרנו לפני כן. אם בעבר אדם שהיה פורץ לחנות היה מצליח להתחמק לפני שנראה במקום, הסיכויים לתפוס אותו היו קלושים מאוד בעיקר אם הוא לא היה משאיר אף ראיה מפלילה בשטח. כיום, כשיש תיעוד לכל תזוזה כמעט בכל מקום כל עבריין יודע שאם הוא לא יסתיר את עצמו בצורה טובה ישנו סיכוי לא קטן שהוא ייתפס ויושלך למעצר. הקדמה אומנם גורמת לעבריינים להיות מתוחכמים יותר אבל כמות התפיסות של עבריינים גדולה ממה שהיה פעם והכול בזכות הציוד המתקדם שישנו ושעוזר בתפיסת העבריינים.

קרא עוד על מצלמות אבטחה>>>

תפקידן של מצלמות אבטחה בעסק או בבית פרטי הינו ברור: תיעוד של עשרים וארבע שעות של כל המתרחש במקום ואפשרות לראות את מה שהיה בכל זמן נתון. בכל מקרה כדאי מאוד אחת לכמה זמן לבדוק את המצלמות ואת הזיכרון שיש בהן על מנת שיהיה ברור שהן עושות את עבודתן. הייעוד השני של המצלמות שנגזר מתוך הייעוד הראשון הוא הרתעה. בלא מעט מקרים כשנתפסו עבריינים על פשע כל שהוא הם סיפרו שתכננו לפרוץ למקום כלשהוא אך מכיוון שידעו או ששיערו שיש שם מצלמות נמנעו מלבצע את המעשה. פועל יוצא מכך שלפעמים כדאי אפילו לשים מצלמות דמה מאשר לא לשים כלום.

המצלמות הוכחו כהשקעה כדאית

ישנן כפי שציינו מצלמות אבטחה בכל מיני מקומות אם בעסקים שונים ואם בבתים פרטיים וישנם לא מעט סיפורי הצלחה של המצלמות הללו. דוגמאות לכך: בעיר העתיקה בירושלים ישנן מספר מצלמות כאלו והיו כבר מספר מקרי דקירה על רקע לאומני שהדוקר ברח אך מכיוון שכל הזמן צופים במצלמות הללו בזמן אמת הצליחו ללכוד את המפגע בתוך זמן קצר. בצפייה נוספת בסרטונים הצליחו לזהות התארגנות נוספת וסייענים לאירועים הללו. דוגמאות נוספות ישנן בעסקים רבים שנפרצו או שנגנב מהם משהו במהלך שעות הפתיחה ולאחר מכן בצפייה בסרטונים ניתן היה לזהות עבריין שגנב פריטים ללא שנראה בזמן אמת, אלא רק אחר כך.

מצלמות נסתרות>>>